Unia Europejska

Konferencja ESHRE 2018

W związku z udziałem większości naszych specjalistów w międzynarodowej Konferencji ESHRE – Centrum ARTVIMED będzie nieczynne w dniach od 30 czerwca do 4 lipca 2018.

Zapraszamy od 5 lipca (czwartek).

ESHRE – European Society of Human Reproduction and Embryology

Pomysł by stworzyć Europejskie Stowarzyszenie zajmujące się tematyką rozrodczą powstał w Helsinkach, gdzie Profesor R.G. Edwards z Uniwersytetu w Cambridge i Dr. Jean Cohen z Paryża, po konsultacji z kolegami w sprawie potrzeby stworzenia stowarzyszenia, które to pobudziłoby naukę i badania w dziedzinie medycyny rozrodczej i nauki.

Spotkania i dyskusje związane są z tematyką diagnostyki niepłodności, rozmnażania człowieka, możliwości i poznawania nowych naukowych badań i opracowań zaowocowało powstaniem ESHRE. Od powstania pomysłu zorganizowania spotkań naukowych do dnia dzisiejszego ESHRE stopniowo wyrosło na Stowarzyszenie, które znamy dzisiaj.

Głównym celem ESHRE jest promowanie wiedzy z zakresu diagnostyki niepłodności, rozrodczej biologii, i medycyny – w tym zwłaszcza embriologii. Każdego roku spotkania różnią się tematyką. Organizatorzy oraz uczestnicy kładą duży nacisk na wymianę doświadczeń w zakresie wymiany doświadczeń oraz wyników badań. Rozpowszechnianie orzeczeń badawczych do użytku publicznego, naukowcom, lekarzom i oraz stowarzyszeniom pacjentów pozwala również na dotarcie bieżącej informacji do polityków i decydentów w całej Europie.

Uczestnictwo w ESHRE pozwala na doskonalenie praktyki klinicznej poprzez m. in. nauczanie, organizowanie szkoleń, wymianę doświadczeń praktycznych. Uczestnictwo w ESHRE poszerza wiedzę diagnostyka, pozwala na archiwizowanie i wdrażanie metod leczenia, które w perspektywie mają na celu poprawić jakość i bezpieczeństwo procedur medycznych oraz badań laboratoryjnych.

Specjaliści z Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED każdego roku uczestniczą w tej Międzynarodowej Konferencji Naukowej z dziedziny leczenia i zapobiegania niepłodności. Nasz cel to nieustanne podnoszenie kwalifikacji i umiejętności aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym światowym poziomie.

Dzięki temu diagnozujemy i leczymy niepłodność skutecznie.

Powiązane artykuły

Fundusze Europejskie