Unia Europejska

O Artvimed

Naszym celem jest diagnozowanie i leczenie niepłodności w nowoczesny, profesjonalny sposób, m. in. z zastosowaniem zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu.

Każda para borykająca się z problemem niepłodności jest przez nas traktowana indywidualnie.

Proponowane metody leczenia są dostosowane do potrzeb pacjenta. Tam, gdzie to możliwe, staramy się leczyć niepłodność odpowiednio do wywołującej ją przyczyny, zgodnie z zaleceniami nowoczesnej medycyny (EBM) i standardami European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

Dla par, u których istnieje wskazanie do zastosowania bardziej zaawansowanego leczenia, oferujemy szeroki wachlarz technik wspomaganego rozrodu, takich jak:

  • zapłodnienie pozaustrojowe (IVF)
  • docyplazmatyczną iniekcję plemnika (ICSI)
  • czy metody przyżyciowej selekcji plemników (IMSI).

W trakcie leczenia kładziemy szczególny nacisk na zindywidualizowane protokoły stymulacji ograniczające ryzyko powikłań i ilość nadliczbowych zarodków oraz zmniejszające zużycie leków, przy zachowanych bardzo dobrych wynikach leczenia.

W ARTVIMED Diagnostyka i Leczenie niepłodności do mrożenia zarodków i komórek jajowych stosuje się nowoczesną metodę witryfikacji.

W naszym ośrodku dostępna jest metoda genetycznej diagnostyki przedimplantacyjnej PGD NGS oraz zaawansowany system hodowli zarodków time-lapse Embryoscope.

Prowadzimy Program Zachowania Płodności u chorych leczonych onkologicznie.

Fundusze Europejskie