Unia Europejska

Niepłodność. Granice. Bezpłatne warsztaty

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Niepłodność. Granice”, które odbędą się w Krakowie w dniu 14 października 2017 r. Rozpoczęcie: godz. 10:00. Miejsce: Hotel IBIS (ul. Pawia 15).

Czy starania o dziecko i leczenie mają granicę, jak to wygląda w nas samych i w naszych relacjach. Podczas warsztatów zastanowimy się wspólnie czy niepłodność ma granice, jeśli tak, to gdzie one przebiegają. W trakcie ćwiczeń będzie można przyjrzeć się swoim granicom na drodze do rodzicielstwa i tradycyjnie odpowiedzieć sobie: 'Co dalej’.

Niepłodność. Granice. Bezpłatne warsztaty. 14 października 2017 o godzinie 10:00. Hotel 'IBIS’ ul. Pawia 15, Kraków

Warsztaty poprowadzą: Dr n. med. Bartosz Chrostowski, Magdalena Modlibowska, Olga Jurasz-Halaczek

Ilość miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o zgłoszenie swojego udziału na mail:
[email protected] lub telefonicznie +48 12 661 3030

Dr n. med. Bartosz Chrostowski

Specjalista ginekolog-położnik, dyrektor Centrum ARTVIMED

opowie o diagnozowaniu i możliwościach leczenia niepłodności zgodnie ze standardami PTMR (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu) oraz przedstawi granice wspomagania rozrodu z medycznego punktu widzenia.

Magdalena Modlibowska

Czy adopcja jest dla każdego? Jak ja prawidłowo rozumieć? Jak to jest tworzyć własną rodzinę dzięki adopcji? To wszystko przedstawi Magdalena Modlibowska – Prezeska Fundacji „Po Adopcji”, autorka książki „Odczarować adopcję” o „Księga Adoptowanego Dziecka”.

Olga Jurasz-Halaczek

Psycholog, psychoterapeuta, pracownik Beskidzkiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Poprowadzi warsztaty, na których uczestnicy będą mieli możliwość popatrzyć na granice, których doświadczają w drodze do rodzicielstwa oraz spojrzeć na to, co jest po drugiej stronie.

Powiązane artykuły

Fundusze Europejskie