Unia Europejska

Tata. Najważniejsze słowo dla mężczyzny

Akcja zakończona!

Jak już co roku w ramach Dnia Ojca przeprowadzamy bezpłatne badania nasienia w dniach od 25 do 30 czerwca 2016. Pula bezpłatnych podstawowych badań nasienia wynosi 50. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja od 6 czerwca 2016 pod numerem telefonu: +48 510 442 304.

Akcja bezpłatnych badań nasienia organizowana jest cyklicznie od 2010 roku. Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN rozpoczęło ogólnopolską kampanię społeczną TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny, której celem jest przełamanie stereotypów postrzegania niepłodności jako problemu wyłącznie kobiecego. Oczekiwanym efektem jest upowszechnienie wiedzy na temat niepłodności jako choroby społecznej oraz prognoz co do jej zasięgu w kolejnych pokoleniach.

W ramach Dnia Ojca przeprowadzamy bezpłatne badania nasienia w dniach od 25 do 30 czerwca 2016. Pula bezpłatnych podstawowych badań nasienia wynosi 50. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja od 6 czerwca 2016 pod numerem telefonu: +48 510 442 304.

Warunki badań omawiane będą w trakcie rejestracji.

W diagnostyce niepłodności męskiej najważniejszym badaniem jest ocena nasienia (seminogram), wykonana przez profesjonalnie zajmujące się tym laboratorium. Ważne jest by ocena była dokonana zgodnie z kryteriami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) lub tzw. kryteriami Krugera.

Powiązane artykuły

Fundusze Europejskie