Unia Europejska

Warsztaty II – Niepłodność. Granice

Druga edycja warsztatów pod hasłem „Niepłodność. Granice”, odbyła się w Krakowie w dniu 14 października 2017 r. w Hotelu IBIS (ul. Pawia 15).

Poruszane zagadnienia: Czy starania o dziecko i leczenie mają granicę, jak to wygląda w nas samych i w naszych relacjach. Podczas warsztatów zastanowimy się wspólnie czy niepłodność ma granice, jeśli tak, to gdzie one przebiegają. W trakcie ćwiczeń będzie można przyjrzeć się swoim granicom na drodze do rodzicielstwa i tradycyjnie odpowiedzieć sobie: ‚Co dalej’.

Prowadzący: Dr n. med. Bartosz Chrostowski, Magdalena Modlibowska, Olga Jurasz-Halaczek

Dr n. med. Bartosz Chrostowski – Specjalista ginekolog-położnik, dyrektor Centrum ARTVIMED opowiada o diagnozowaniu i możliwościach leczenia niepłodności zgodnie ze standardami PTMR (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu) oraz przedstawia granice wspomagania rozrodu z medycznego punktu widzenia.

Magdalena Modlibowska – Czy adopcja jest dla każdego? Jak ja prawidłowo rozumieć? Jak to jest tworzyć własną rodzinę dzięki adopcji? To wszystko przedstawia Magdalena Modlibowska – Prezeska Fundacji „Po Adopcji”, autorka książki „Odczarować adopcję” o „Księga Adoptowanego Dziecka”.

Olga Jurasz-Halaczek – Psycholog, psychoterapeuta, pracownik Beskidzkiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Poprowadzi warsztaty, na których uczestnicy będą mieli możliwość popatrzyć na granice, których doświadczają w drodze do rodzicielstwa oraz spojrzeć na to, co jest po drugiej stronie.

Po warsztatach: Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom II warsztatów organizowanych przez naszą klinikę. Wspaniałe doświadczenie za nami i plany przed nami, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, oraz w trosce o naszych pacjentów myślimy o kontynuacji. Bardzo dziękujemy Magdalenie Modlibowskiej za świadectwo, za doświadczenie, Oldze Jurach-Halaczek za warsztat, stworzyłyście doskonalą atmosferę, pozwoliłyście uwolnić emocje, myśli, pokazałyście różne możliwości. Dziękujemy uczestnikom za przybycie, otwartość, współpracę życzymy żebyście odnaleźli swoją drogę do rodzicielstwa.

Fundusze Europejskie